Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz 162 cm-hez 68...

Mennyire gáz 162 cm-hez 68 kilónak lenni?

Figyelt kérdés

Méreteim 94-74-102. Nekem mindenki azt mondja nem attól lesz feltétlen szép valaki, ha vékony, teltebben is lehet szépnek lenni. Én mondjuk ennél több semmiképp sem szeretnék lenni, inkább olyan 60 kiló, de erre utoljára 12 éve volt példa. Még nem szültem. :/


24/N



2021. júl. 4. 13:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó a telefonom kamerája, új mobilra meg nincs pénzem jelenleg. :(
2021. júl. 12. 00:16
 12/28 anonim ***** válasza:
Használd a tesódét vagy a szüleidét. :)
2021. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Tesója gondolom nincs, szülei vezetékest használnak és már 5 éve 1 kép se készült róla. Ne haragudj kérdező, de elég nehéz elhinni 2021-ben hogy ne legyen kép rólad, vagy ne tudd megoldani annak készítését. Meglevő képen a fejed és bármi felismerhető objektumot kitakarhatod elég könnyen. Inkább mondd azt, hogy nem akarod, mindenki megérti. Keresel egy képet a neten, ami a legjobban hasonlít szerinted rád NEM fb-ról és sima magán emberekről! Ha találtál, azt belinkeled. Vagy szinész/hires ember neve, mikori alakja, stb. Egyedüli veszélye, hogy szebbnek vagy csúnyábbnak látod magad és ennek megfelelően nem ténylegesen hozzád hasonló képet, személyt választol. Csak mondom és biztos sokan megsértődnek, de én még olyan telt lányt nem láttam, aki tetszett volna alakra. Nem az esetem, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Ettől még másnak lehetsz szép és lehet bomba alakod. Látszólag lehet én se találom csúnyának, de teljes mértékben közönbös lesz, nem fog tetszeni. Kérdés, hogy TE meg vagy-e elégedve. Viszont mivel feltetted a kérdést, következtetek, hogy nem. Inkább próbálod magad nyugtatni, hogy "mindenki azt mondja", de mellette még aggódsz is, hogy szülni sem szültél, 60 kg szeretnél lenni, de az már milyen rég volt. 12 év, valóban rég, de mi az akadálya? Felteszem nem akarás, lustaság, mellette pedig aggódsz, hogy még szülni sem szültél, mi lesz utána. Ellentmondások sokasága van még saját magadban is. Nem vagy elégedett, de igazán tenni sem akarsz érte, mellette abban reménykedsz, hogy megnyugtatnak sokan, hogy jó így is, fogadd el magad. A fogadd el önmagad hozzáálással csak az a baj, hogy átesett a ló túlsó oldalára és még az egészséget se veszik figyelembe. Szó szerint b*hatja az ember, ha elfogadja önmagát pl extrém súlyosan, ha mellette az egészsége szenvedi kárát és akkor is, ha még azt hiszi, de mellette néha-néha ott motoszkál a tudat, hogy jobb lenne változtatni, mivel még sincs teljesen megelégedve magával, lényegében saját magának hazudott, hogy elfogadta magát. Bocsi, ha kissé nyers és őszinte voltam. Ha valaki valamiben nem ért egyet, hajlok a véleményem megvitatására. Kivételt képez az, hogy nekem a vékony lányok tetszenek, mert ízlést vitatni a legfeleslegesebb dolog a világon.
2021. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a BMI szerint van rajtam kb. 3 kiló felesleg (ami rohadtul nem mindegy hogy oszlik el) és én ezt egyáltalán nem tartom a világ végének, még akkor sem ha minden egészségmániás szerint gáz. :D Az életben nem leszek 50 kiló vagy 55 mert a csontozatom nem olyan, sem az anyagcserém, bármilyen nehéz is elfogadni, de van aki semmit nem tesz, akkor is vékony, más meg csak akkor marad formában ha heti 4x legalább keményen edz és baromira figyelnie kell rá, mit eszik. Apám 120 kiló, húgom 90, de amúgy nem velük lakom, hogy kérjek tőlük képet.


És én eszem elég zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, húst is, mégsem ér eleget, mert vashiányom van és magnéziumot is kell szednem.


Legjobb barátnőm kimondottan szénhidrátember mégsem tud hízni.


Nem mindenkinek ugyanolyan lapokat oszt az élet, és anno 76 kilóról indultam amikor elegem lett saját magamból. 65 kilósan derült ki a vashiányom illetve olyan plötty voltam hogy muszáj volt elkezdenem edzeni, meg több striám és narancsbőröm lett mint előtte. Mozgás mellett meg nem lehet ugyanolyan diétát tartani.


Úgyhogy lehet szivatni bárkit a súlya miatt, de aki sosem volt ilyen helyzetben az nem tudja mekkora kínlódás ez, és mennyi kritikát kap az ember élete során (főleg a rokonoktól). Egyetlen szerencsém van, hogy főleg combra hízok,ami szerencsésebb az alma alkatnál.


Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok a t*jok bele mindenbe típus, sőt inkább túlaggódós.


A húgom és apám meg nem lehet motiválni sajnos.

2021. júl. 12. 15:33
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha 3 kiló felesleg lenne rajtad, akkor kb. kockás lenne a hasad, ne vicceljünk már....
2021. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

14.


Tulajdonképpen mit szeretnél itt kérdezni?

2021. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Írd be BMI-be hogy 162 cm-hez 68 kiló és hol az egészséges tartomány vége. :) Ki fog jönni, hogy 65,3 kiló a vége. 25,91-es a BMI-m és 25 a max. normál. Szóval csak okoskodsz.


Amúgy találtam egy képet, ami fél éves. Leginkább Demi Lovatora hajazok, de szélesebb a csípőm. Ugyanúgy nincs nagy mellem, de vastag a karom.


[link]

2021. júl. 12. 16:06
 18/28 anonim ***** válasza:

17.


A testösszetétel számít elsősorban. Izom zsír arány.

2021. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem 3 kiló felesleg van rajtad, teljes mértékben kizárt. Vagy akkor eléggé izmosnak kell lenned. Félreértetted a BMI-t, mert 3 kilóval vagy kiesve az egészséges kategóriából és nem 3 kiló felesleg van rajtad. Nem mindegy! Jó itt feltehetően még nem ebbe fogsz belehalni egészséged illetően.

Csontozatod nem olyan, se anyagcsere, ne nevetess kérlek! Valóban van, aki ehet többet mégse hízik, másik sokkal könnyebben, ettől független nem lehetetlen semmi. Attól, mert a családod is az? Ez a legegyszerűbb és egyben a legszarabb kifogás is. Mit sem igazol, hogy striák és narancsbőröd is van. Még előbbi van, akinek könnyen, akár növéstél is, vagy minimális hízástól is, rendben, de felteszem esetedben nem erről van szó. Érdekes módon, akik azt mondják, milyen keveset esznek, nem tud fogyni, csak nekik tűnik általában kevésnek. Ha kaját illetően nem akarsz lemondani semmiről, nem is kell, csak ésszel fogyasztani azokat. Nézd meg mennyi kalóriabevitelre van szükséged fogyáshoz. Sok olyan kaja van, hogy alig laktat, de megnézed mennyi a kalóriatartalma, 1 teljes étkezést kitesz. Ha meg bármiféle vitamint, ásványt nem tudsz elegendő mennyiségben bevinni, pótolni kell táplálékkiegészítőkkel vagy ahogy tudod. Még az anyagcserét is fel lehet pörgetni, sőt bizonyos dolgok hiányában igencsak lelassul, de táplálkozási szokások is közrejátszanak. Nem, nem kell valakinek heti 4x kemény edzés, hogy fenntartsa a súlyát. Kivételt képez az izom. Simán egy étrend elegendő. A lustaság és kifogásokba való menekülés itt a te bajod.

Vagy elfogadod, hogy nem változtatsz semmit és ilyen leszel, esetleg még hízol, döntés rajtad áll. Csak akkor sopánkodni nem ér.

2021. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Csatoltam képet magamról, légyszi arra is reagáljatok már :D de lehet nem oszt nektek nem szoroz
2021. júl. 12. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!