Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz 162 cm-hez 68...

Mennyire gáz 162 cm-hez 68 kilónak lenni?

Figyelt kérdés

Méreteim 94-74-102. Nekem mindenki azt mondja nem attól lesz feltétlen szép valaki, ha vékony, teltebben is lehet szépnek lenni. Én mondjuk ennél több semmiképp sem szeretnék lenni, inkább olyan 60 kiló, de erre utoljára 12 éve volt példa. Még nem szültem. :/


24/N



2021. júl. 4. 13:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, nekem bejön ez az alkat.
2021. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

20.


Milyen választ szeretnél hallani?

2021. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem én sopánkodom, csak kíváncsi vagyok miért kell ilyen kritikusnak lenni ezzel kapcsolatban. Nekem az a tapasztalatom, hogy gáznak tartanak sokan bizonyos súlyt. Igazából két tábor van: van aki szerint nőies és jó alakom van, mások szerint viszont már ez is sok. Aki semmit sem csinál és tényleg 100 kiló, nos az valóban súlyos eset. De én nem vagyok hajlandó szégyellni magam a jelenlegi állapotomért és felőlem aztán szekálhat aki akar. Ha lefogynék 10 kilót nem érezném jól magam, mert szeretek nőies lenni és a csontozatom miatt bizonyos állapot amúgy sem érhető el számomra. 102 centis csípőből nem lesz 90 és hasonlók.
2021. júl. 12. 16:32
 24/28 A kérdező kommentje:
22: Valami építő kritikát, hogy mi a legnagyobb problémád a jelenlegi alakommal. De akinek a nagyon vékony lányok jönnek be, úgysem fog tudni pozitívat mondani. XD
2021. júl. 12. 16:33
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24


Valakinek a te alakod az ideál másnak meg gáz. Mindenkinek nem lehet megfelelni meg nem is kell.

2021. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akarj megfelelni! Nekem bejössz! :D

Komolyra fordítva, tényleg így kell hozzáállni, akinek nem tetszel, annak sehogy sem fogsz, akinek meg tetszel, annak meg el kell hinni, hogy tényleg tetszel neki.

2021. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%

Demi Lovato... Nem ugrik be.


De a tested arányos és nőies és elég formásan telt is. Kár h nincs fürdőruhás v fehérneműs képed mert a ruha azért kicsit csalhat. Viszont az látszik hogy abszolút nincs okod aggódni. Nálad sokkal vastagabb arányos csajok is vannak szép számmal a szexszimbólumok közt mint pl Bryci, Lillias Right, Danielle FTV stb. Szerintem jó tested van.

2021. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%
Briana Lee ... Nem ugrott be elsőre a neve. Na ő is egy nagyon jó csaj és hasonló az alakja. Amúgy nekem a vékony lányok is bejönnek csak legyen rendben a finoman izmos alap. Aztán lehet felszedni a kilókat és növeszteni a kis zsírpárnákat. A vékonyság maga nem néz ki jól. Főleg ha a csajnak anti-sport teste és combjai vannak satnya izmokkal. Ha az alap és az arányosság rendben van akkor mindegy hogy 60 vagy 80 kilós mert simán nézhet ki istenien.
2021. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!