Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gáz 17 évesen 53 kilónak...

Gáz 17 évesen 53 kilónak lenni? ( Fiú )

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,körülbelül 166cm.

Mindig is vékony voltam,és eléggé zavart.

Most 53 kiló vagyok,és szeretnék hízni. Nem eszem annyira keveset.

Sokszor nasizok keveset,nem párszor nagyokat.

Szeretnék úgy kinézni mint a többi picit testesebb fiú. Úgy egy 10 kilogrammot fel szeretnék szedni. Tippeket kérnék tőletek,hogy tudnám megvalósítani,illetve szerintetek ez mennyire ciki;mert én eléggé annak érzem. Normális válaszokat köszönöm! :)



2016. nov. 28. 16:42
 1/7 anonim válasza:
47%
Edz meg igyál ilyen táplálék kiegészítőket meg normálisan egyél és hízni fogsz
2016. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég alacsony vagy (vagy elírtad), ahhoz az 53 kg normálisnak mondható.
2016. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
l68 cm 52 kg és 40 éves vagyok. Bármit csinálok ennyi!
2016. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem ciki. Nálam mondjuk kizáró ok, ha egy fiú ennyire vékonyka, edzetlen, formátlan.. de sok lányt látok pálcikaemberekkel járni, szóval nyilván megvan az a kör, ahol te vagy az ideális "férfi".
2016. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez valóban női súly,én vagyok 52 kg,lány létemre,163 cm magassághoz.Rengeteg alacsony 170 cm körüli fiú,férfi van,nyilván nem tudnak rajta változtatni,de eljárnak kondizni és tömegnövelő étrendet alkalmaznak,folytatnak.A barátom is 170cm de 80 kg.Van itt egy csomó ilyen jellegű kérdés,keress rá,ne kelljen századszorra is ugyanazt leírni.
2016. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező annyiszor kérdez, ahányszor akar, és nem kell neki feltúrnia levéltárt. Csodálom, hogy nő létedre megszólod. Mellékesen, nem gáz ilyennek lenni. Ha később(40 év múlva) is tudod tartani ezt az arányt, kevésbé kell félned cukorbajtól, magas vérnyomástól, meg egyéb, a kövérséggel együtt járó betegségtől.
2016. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek segítségére válhat ha esetleg használná a keresőt.Ezért írtam.egyébként meg nem 'kell feltúrnia a levéltárat',elég lesz ha rákeres a megfelelő kifejezésekre.
2016. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!