Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bent maradt az óvszer csomagol...

Bent maradt az óvszer csomagolással a táskámban ami ki lett mosva.. Lett valami baja?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már hagynám.

Ha 1 darab akkor 300ft körül van. Ha egy doboz akkor drágább, de nem ér annyit, hogy izguljak vagy párom kísérjem abortuszra vagy valami.

Jobb a békesség.

2021. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de belülről nem sérülhetett meg,meg nem juthatott be mosószer nem?
2021. júl. 4. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Az óvszert nem tartjuk péztárcában sem mert sérülhet. Te táskában tartod ahol sérülhetett, valamint még be is lett vágva a mosógépbe ahol ott zötykölődött nem tudom meddig. Szóval sérülhetett valamennyire. Ha a csomagolás egy mm-en is megszagadt akkor juthatott be mosószeres víz is, hiszen abban úszott, nem tudom hogy valamennyire nem árt-e a csomagolásnak is.

Én fix nem használnám már. Ha 1doboz 3ezres gumin múlna én azt is kifobnám. Ha gondot okoz 3ezer vagy 6ezer forint gumira akkor meg pláne. Ha kiszakad az esemény utáni drágább. Vagy egy gyerek felnevelése.

2021. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem egyelőre csak úgy van, egyet szeretnék használni azt is gyakorlásra, nincs párom
2021. júl. 5. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt nyugodtan, neked nem hiszem hogy bajod lehet tőle. Ha csak a felhúzást, benne levést akarod kipróbálni akkor oké, viszont egy terhességet már így nem előz meg, szóval arra tényleg ne használj így gumit később se. Az se jó ha a szekrényben áll sokáig, le tud járni, nem tudom mennyi a szavatossági ideje de azon túl sem véd már, erre is kell figyelni :)
2021. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, persze,nem hasznalom olyanra, elvileg 2025
2021. júl. 5. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!