Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is követnek be ilyen...

Titeket is követnek be ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Instagrammon titeket is bekövetnek olyan lányok akik intim képet és szexvideókat hirdetnek?

Általábal 0 követő 0 poszt.

Esetleg kik és mit akarnak ezzel elérni?

Mert egyre többen követtek be, de gondolom nem véletlen van az, hogy hűha ugyanolyan oldalak random követgetnek be..



#oldal #Instagram #Intim #közösségiplatform
2021. júl. 5. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyből tiltom őket. Kamu profilok, és vannak is sokan olyan hülyék, hogy rákattintanak a szarjaikra, amiket küldenek, aztán meg is van a probléma belőle.
2021. júl. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szinte mindenkit. Ezek kamu profilok. Általában van a biojukban egy link, arra ne kattintson rá senki mert nagy baj lehet belőle.
2021. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte mindennap követnek be ilyenek. Kb 4. Kamuprofilok vagy botok. Engem általában bekövetnek azt annyi de mikor kezdődödt akor küldtek egy random linket amire 1x se nyomtam rá. De tiltani szoktam őket.
2021. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!