Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1hónapja szurattam septumot...

1hónapja szurattam septumot és cseréltem is pár napja egy fémre mert az előző nem túl jó anyagú volt, már egy jó ideje varasodik és ilyen bőrszerű anyag növi körbe az ékszert ez mikor fog teljesen megszünni? És mikor gyógyul be?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 07:10
 1/2 anonim válasza:
Ez mindenkinél más, van több piercinged is? Ha igen,azok mennyi idő alatt gyógyultak be? Nekem nem septumom van, hanem csak sima orrpiercing, sajnos nekem extra sokáig tartott a gyógyulás, még fél év után is úgy nézett ki, mintha csak pár hetes lenne.
2021. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia bocsi a késői válaszért, hát a septumom kívül egy fülbevalóm van ami mondható pcnek mivel fiú vagyok. A fülbevalóra már nem emlékszem pontosan de 2-3hét alatt már teljesen begyógyult. Azóta vettem a septumra octeinsept sprayt 2napja használom de nem igazán látok változást remélem egy idő után jobb lesz, igen nekem is egyik ismerősömnek nostril pcje van és ő is küszködik még a gyógyulással mivel nemreg szuratta, de azert köszi a segítséget
2021. aug. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!