Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik volt életetek legijeszt...

Melyik volt életetek legijesztőbb kérdése itt GYIK-en?

Figyelt kérdés
Tudom, elképzelhetetlenek itt az ijesztő kérdések, de hátha akad pár? Melyikbe potlottatok bele, ami kiverte nálatok a biztosítékot? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2021. júl. 5. 15:13
 1/10 anonim válasza:
79%

Engem az egész ezotéria rovat megrémít.

Tényleg rettegéssel tölt el, hogy sokan komolyan hisznek ilyen dolgokban, és ezek az emberek szavazhatnak, oktathatják a gyermekemet, gyógyíthatják az anyámat,...


Meg az is kemény, amikor diplomás srácok megkérdik, hogy miben menjenek állásinterjúra. Ha valaki ezt nem tudja 2X évesen, diplomával, akkor mit kezd a melóhelyén???

2021. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Az Ezotéria és a Vallás kategória úgy általában.


De futottam már olyan kérdésbe, hogy az anyuka azt kérdezte, hogy hogy érhetné el azt, hogy a most 4 éves kislánya soha semmilyen erősebb kapcsolatba ne kerüljön férfiakkal. (Szóval ne legyen szerelmes pl)

2021. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is az ezotériában, több olyan kérdés is volt, hogy a születendő gyereket indigó meg kristály meg tököm tudja milyen gyereknek akarta a szülő és kérdezte, hogy ehhez hogyan (mikor, milyen horoszkópban meg ilyenek) kell a gyereknek fogannia. Most képzeljétek el, hogy megszületik a gyerek és kiderül, hogy vagy a horoszkópját tekintve nem az lett amit a szülő akart vagy nem lett ilyen csodagyerek, akkor mi van, otthagyja a kórházban? Vagy szarik rá és megpróbál csinálni egy újat, ami spirituálisan megfelel?
2021. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ez az ezotéria rovat tényleg ilyen ijesztő lenne? :D

Habár kedves második, én azt az anyukát nem tudom megérteni. Én azt gondolom, hogy magára vessen, ha nem lesz unokája. És már itt tartunk, hogy diplomás fiatalok nem tudják mibe menjenek? Ez egy kicsit röhejes, hogy őszinte legyek. Ezek inkább bugyuta kérdések. :D

2021. júl. 12. 15:19
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
4. Aha, meg a szerelmi kötéses / fekete esküvős kérdések se kutyák amúgy ott.
2021. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben egy kérdés (szintén ezotéria rovat), hogy valaki a Feng-shui szerint él, és a wc-je nem jó helyen volt, ezért megszüntette és a vendégeit megkérte, hogy egy befőttes üvegbe intézzék a dolgaikat, és nem értette, hogy ezen miért vannak kiakadva. És kért tippeket, hogy ezt a problémát hogyan oldja meg.
2021. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én az ilyeneket messziről elkerülném.
2021. júl. 18. 11:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bunkónak tűnni, de én azt mondom, hogy egy kicsit tekintsünk el az ezotériától. Ott tényleg vannak furcsaságok, de csak olyanok amiktől az ember a fejét fogja kínjában (persze tiszteletben tartom, ha valaki ebben hisz). Olyan kérdésekre gondoltam, amik egy internetező emberben azt az érzést kelti, hogy a kérdező valami ostobaságot akar csinálni vagy már csinált is. Tudom ez így most egy kicsit fura. 😅
2021. júl. 18. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán Martinnak a kérdései. Szerencsétlen gyereknek egy idegbeteg kishúga van,az anyjuk nem törődött velük és ebben nőtt fel.
2021. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja. Az az idegbeteg gépfüggő kislány. Én is hallottam róla, meg volt szerencsém bele botlani a fiú kérdésébe.
2021. júl. 23. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!