Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyzet akkor, ha egy...

NaZoTa kérdése:

Mi a helyzet akkor, ha egy olyan hibát követtem el, amit képtelen vagyok megbocsájtani magamnak? Ami miatt számomra a három legfontosabb személy látja a legnagyobb kárát! 😟

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Átèrzem.

Kérj bocsánatot, tégy értük valamit. Sajnos nem jó ezen sokáig rágódni, úgysem tekerheted vissza az időt.

Majd elfeljeted egy idő után

2021. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól tarto, hogy ezt amíg élek nem fogom elfelejten. És megbocsájtani sem fogom tudni magamna.
2021. júl. 6. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki követ el hibákat, idővel majd meg tudod magadnak bocsájtani bármit is tettél, ember vagy.
2021. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 1Léna ***** válasza:

Ami megtörtént azon már nem tudsz változtatni.

Tárd fel a szíved fájdalmát az érintett személyeknek. Ha szükséges kérj bocsánatot, mert ez hozhat békességet a te szívednek.

Minden ember követ el hibát, hoz rossz döntést. Csalódtál magadban, de az ilyen dolgokból tanulunk az életről a legtöbbet. Ezek az esetek hoznak fordulatot az életünkbe. Ezzel a tapasztalattal segíthetünk valakit/valakiket a későbbiekben, hogy ők ne kövessenek el ilyen hibát.

2021. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első sorban kérj tőlük bocsánatot, valld be, hogy érzed azt, hogy nagyon megbántottad őket.

Ígérd meg, hogy a jövőben jobban ellenőrzöd az indulataidat.

Igyekezz valamilyen jó cselekedettel, szolgálattal, segítséggel tompítani a hibád élét.

2021. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy mégha majd a jelenleg még kiskorú gyermekeim meg is bocsájtanak, az anyjuk nem és ezt előszeretettel amikor csak lehetősége van rá minden esetet kihasználva folyton az orrom alá dörgöli, az anyja meg még hergeli is ellenem. Akinek mikor meguntam a hülyeségeit, mert folyton azt lesste, hogy mibe kössön bele, megmutattam neki, hogy merre van az ajtó. Nos ezt azóta sem tudja lenyelni.
2023. jan. 6. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!