Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztèny vagyok, Szoktam...

Keresztèny vagyok, Szoktam panaszkodni sokat fájdalmamban, hogy szabadulhatok meg ebből?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy keresztény vagy, hogy függ össze a fájdalmaddal? Vagy az a problémád, hogy a fájdalom miatt olyanokat mondasz, netán káromkodsz, ami helytelen? Elárulom, a legtöbb ember ezt teszi. Most írhatnám, hogyha keresztény vagy túrj sztoikusan, de nem teszem, mert ez a javaslat is egy marék semmi lenne.

Próbálj megszabadulni a fájdalomtól. Arról nem írtál: hogy milyen fajta, és hogy honnan ered? Mert az sem mindegy, s nem árt az okot megszüntetni, ha lehet.

2021. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi. Túrj helyett: tűrj.
2021. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó ötletem: szabadulj meg a vallástól. Csak egy nyűg az emberen, börtönbe zár, mindent elvesz és nem ad érte semmit.

Ne kitalált alakokban higgy. Higgy önmagadban, abban, hogy egyedül, egyházi segítség nélkül is képes vagy élni.

2021. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szidd istent
2021. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyónd meg
2021. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!