Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a chaturbate,...

Alexcosta kérdése:

Miért nem engedi a chaturbate, hogy kivegyem a pénzt?

Figyelt kérdés
Kerestem 4 ezer tokent a chaturbaten, és csináltam is hozzá paxum számlát, amit el is fogadott az oldal, viszont, amikor át akarom konvertálni tokenjeim, akkor azt írja, hogy Unable to cash out, contact support, if the problem continues. De írtam már a supportnak, de még nem válaszoltak. Valami megoldás?

2021. júl. 7. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg válaszolnak.
2021. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

nekem se kuldtek ki a penzt

szenvedtem egy ideig veluk aztan atmentem egy masik oldalhoz ahol jobb a fizu segito keszebek es kisebb a lebukas eselye is


Szoval hatalmas atveres az egesz chaturbate ellopjak a kereseted tobb mint felet a maradekot meg alig birok kisirni hogy adjak mar oda

A levelekre se valaszolnak

2021. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!