Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most rendelek Aliexpressről...

Ha most rendelek Aliexpressről akkor mi is lesz a menete hogy megkapjam a csomagot?

Figyelt kérdés
Megrendelem és kb. 1 honap múlva ha Magyarországra ér akkor valaki hívni fog telefonon? Vagy be kell menjek a postáram? Vagy hogy működik? Honnan tudhatom meg hogy mennyi vámot és áfát kell fizetnem? Hogy megy ez az egész? Szeretnék rendelni Aliexpressről meg Ebayről de nem rudom hogy most akkor mi van vagy hogy lehet ezeket intézni?
2021. júl. 7. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
posta.hu/vam oldalon minden alapvető információt megtalálsz, ott rögtön tájékozódhatsz.
2021. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel és hasznos lehet:


Tegnap kaptam értesítőt a postáról hogy megjött a csomagom, a postán tudom átvenni és az értesítőn szerepel az összeg is amit ki kell fizetnem (vámköltség)

2021. júl. 21. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap, 2021 szept eleje, kaptam régen nem vám és illetékmentes értékű kis csomagot, most is ugyanúgy, kihozta a postás. A csomagra a kínaiak ráírták VAT rendben, ugyanez volt a termék oldalán is mikor rendeltem. Tehát úgy látszik, nem változott semmi, az árban érvényesítették a vámot.
2021. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!