Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezesetben?

Mit tehetek ezesetben?

Figyelt kérdés

Az ex-bérlőm rám írt, hogy az én postaládámba tették a védettségi igazolványát, és hogy küldjem el neki. Akkor még érvényben volt hogy kell. Elsőbbségi, ajánlottal tettem fel 685 Ft-ért. Miután 1 hét után sem írt, hogy megkapta-e,írtam neki, hogy nála van-e és hogy szeretném ha elküldené az összeget. Full tárgyilagos voltam. Látta, de 24 órája válaszra se méltatja.


Egyrészt én nem gondolom, hogy kötelességem jó fejnek lenni és ingyen és bérmentve megoldanom mások problémáit, akkor sem, ha 1 évig fizetett nekem a lakásért (megjegyzem tönkretett ezt-azt de azt se számoltam fel neki). Másrészt, ha ő neki ezzel problémája van, minimum jelezze felém, mert ezt még nagyobb taplóságnak tartom, mint hogy én el mertem kérni a posta árát.


Új kártyát kérni amúgy is drágább lett volna neki.


Írjak rá megint, vagy várjak, hátha esetleg még jelentkezik?



2021. júl. 7. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így elküldeni hülyeség volt. Bolond lenne kifizetni neked a költségeidet.
2021. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tértivevénnyel nem mertem feladni, mert a magyar postával sok rossz tapasztalatom volt eddig...
2021. júl. 7. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írtál neki, hopgy jöjjön el érte személyesen?
2021. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert 300 km-re lakik most már.
2021. júl. 7. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre már hiába vársz
2021. júl. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Földhözvág 685 forint?
2021. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vág földhöz, már elengedtem, de igazából a véleményemen nem változtat. Ő a taj paraszt, amiért nem jelentkezett ki mindenhol az albérleti címből és még elvárta hogy akkor én fizessem a levelét. Undorodom az összes ilyen élősködő embertől.


Még azt sem számoltam fel neki, hogy tönkretette a vadonatúj szőnyegemet. És csak azért nem, mert bárkivel megesik hogy kilöttyinti a kávét/bort/akármit akárhová. Hát nem jött ki.


Anya szerint én teljesen idióta meg naiv vagyok. 😂

2021. júl. 14. 00:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!