Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most hogy működik...

Akkor most hogy működik Kínából (vagy csak külföldről) a rendelés?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a sheinre, az aliexpressre, a zafulra meg stb. Aki rendelt már onnan el tudná mondani, hogy hogyan működik most, hogy kell vámot fizetni meg minden egyebet? Mikor kell azt kifizetni? Amikor meghozza a postás, vagy rendelésnél, vagy a szállítás ideje alatt valamikor? És ez bonyolult? Vagy hogyan működik ez az egész? És mennyit? Meg mekkora áru után? Vagy minden áru után kell már?

Légyszi írjatok le mindent, mert ez elég homályos most nekem, és szeretnék onnan rendelni. :)



2021. júl. 8. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Most rendeltem biciklilámpát, az áfát automatikusan hozzáadja és fizetni kell. A vámkezelés költség ha lesz nem tudom hogy fog menni, majd értesítenek.
2021. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!