Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Facebookon létrehoztam egy...

A Facebookon létrehoztam egy új profilt, azon már lassan 2 hónapja nem tudok semmit csinálni és az ügyfélszolgálat sem hajlandó figyelembe venni a problémámat. Esetleges megoldások?

Figyelt kérdés

Szóval létrehoztam megint egy újabb profilt, mivel már a harmadik fiókomat tiltották le azért, mert ki mertem rakni a Magyar Királyság zászlaját, vagy a Német Császárság (nem a harmadik birodalmit(!), mielőtt sokan félreértenék) zászlaját boritóképnek, amik ugye nem is tiltottak semmilyen formában. Az ügyfélszolgálatot már lassan 2 hónapja zargatom, hogy "hülyegyerekek, el van cseszve az algoritmusotok!", de azóta sem válaszolnak semmit.


Tehát a kérdésem, hogy ezzel tudok valamit kezdeni, vagy égessem fel a székházukat, hátha akkor figyelembe vesznek? (:D)



2021. júl. 9. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ügyfélszolgálata a Facebooknak, a legtöbb műveletet automatizálva végzi egy rendszer. Valószínűleg az algoritmusban sincs hiba, hanem automatikusan tiltják azokat a fiókokat, amiket egy korábban tiltott eszközökről vagy hálózatból regisztrálnak be.

Az sem valószínű, hogy csak a profilkép volt a probléma, esetleg egyéb más aktivitásod és retardált témákban, vitákban, megosztó közleményekben való megnyilvánulásod. Az utolsó, poénként odaszúrt megjegyzésed tipikusan olyan jellemre vall, aki már csak élvezetből is beleáll az ilyenekbe.

2021. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél repjegyet, Írországban, Dublin-ban van a legközelebbi központ.
2021. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy technikai központ (pl szerverpark) nem ügyfélszolgálati iroda.
2021. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Felakarja gyújtani.
2021. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!