Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emagról rendeltem egy 3...

Emagról rendeltem egy 3 rèszes babakàd szettet.Ma èrkezett meg,de csak a kàdat küldtèk,se az àllvànyt,se a babatartót ami mèg jàrt volna nem küldtèk.mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felhìvtam az emag ügyfèlszolgàlatàt,de az emag csak forgalmazza.Valami Melarox nevű romàn cègtől jön a termèk. Lehetsèges szerintetek hogy vagy a többi rèszèt vagy a pènzem visszakapom?fogyasztóvèdelemnèl tudnèk ezzel kapcsolatban segìtsèget kèrni?

#eMAG #Hiànyos csomag #Fogyasztóvèdelem #Melorax
2021. júl. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emailt írj az emagnak, tőlük rendelted. Tedd be másolatba a fogyasztóvédők email címét.
2021. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelezd a problémát annál a cégnél akitől vetted.
2021. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az emag fiókot, lehet, hogy több csomagban érkezik. Velem volt már ilyen.
2021. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszèltem az emag ügyfèlszolgàlatàval ès azt mondta a hölgy a telefonba hogy felveszi velük a kapcsolatot ő ès majd keres.De nemtom hogy csak vàrjak ès kèsz?
2021. júl. 12. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emag egy szélhámos banda. Számítógépre rendelt a feleségem tőlük egy "kedvezményes" árú operációs rendszert - nagyjából két éve. Kifizettük, - azóta is jön (az operációs rendszer a gépre)!
2021. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 az valószínűleg termékkód/kulcs lehetett, azt nem postán küldik. Valószínűleg benne volt a link az e-mailben, csak nem vettétek észre.
2021. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 fogyasztóvédelem mit szólt hozzá?
2021. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem foglalkozom vele már, de az emag egy életre elvágta magát előttünk, - egy csoffadt fogpiszkálót nem fogunk tőle rendelni. Ha megérte neki az egyszeri pár ezer forint, hogy egy életen keresztül nem vásárlok tőlük semmit és amíg élek, elmondom a történetemet, ha emagról van szó, hát nekem jó így is. Annyira pitiáner tétel volt, amivel átvertek, hogy nem éri meg kilincselni utána, - fogyasztóvédőket piszkálni emiatt, - ám számomra becsületbeli ügy, ha csak 15 forinttal is átver valaki. Egyszer! -Minta mellékelt ábra mutatja, - azt meg nem taglalom, hogy mire költsék az összeget!... Viselje csak az emag a keresztjét!
2021. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!