Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiskádba való babatartó...

Kiskádba való babatartó hasznos, érdemes venni? Szivacs vagy inkább műanyag?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem, kb. 8-9 hónapig használtuk. Nekünk műanyag volt.
2014. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk műanyag volt, én szerettem. A szivacs szerintem nem igazán tisztán tartható egy idő után, nehéz kiszárítani.
2014. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi szivacsot kaptunk, de sose használtuk, szerintem az felesleges. A műanyagról nem tudok nyilatkozni, mi tökéletesen elvoltunk nélküle, pedig 3 hónapos korától nagykádazunk. (De ha lett volna, lehet, hogy jól jött volna, nem tudom :) )
2014. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Műanyagot vettünk,egyszer próbáltuk ki,nem volt jó,lecsúszott benne. Mindig egy textil pelenkát tettünk alá,de a másodiknál biztos venni fogok egy szivacsosat. Igaz,cserélni kell,de kb 2000 Ft-os tétel..
2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kaptunk egy műanyagot, egyszer kipróbáltuk, de nekünk nem jött be.
2014. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi sose hasznalzunk, de sogornom o neki volt egy szivacs. Azt mondta szornyu volt. Eleve amiatg is h nehezen szarad meg, de ugye rengeteg viz kell a kadba mert felszivja az osszes vizet es amit felszivott nagyon hamar kihul. Nekik nem jott be.
2014. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor kipróbálom a műanyagot, maximum ha nem jön be elteszem :)
2014. máj. 9. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is vettunk muanyagot de eddig(2honap alatt) egyszer hasznaltuk.ez inkabb a nagykadba lesz hasznos.mert ahhoz h rendesen "ellepje" a babat a viz kb.csurig kene engedni a kiskadat.mi bent furdetunk a szobaba es marha nehez lenne becipelni egy tele kiskadat.szoval szamunkra egyenlore nem hasznos.
2014. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindket gyereknel muanyagot vettem, nagyon hasznos volt nekunk, konnyebb volt a furdetes, mi is ugy 8 honapig hasznaltuk.
2014. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!