Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a DPD-nél 300...

Mit tegyek ha a DPD-nél 300 ezer felett csak bankkártyával lehetséges fizetni, viszont a bankkártyámon a limit 100 ezer/24 óra és a csomag amit rendeltem 300+ ezerbe kerül?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az én bankomnál, és gondolom minden banknál át lehet online állítani a limiteket.
2021. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudattad a bankot, de a 100-ezer Ft/nap ATM készpénzfelvételi limit szokott lenni, az is csak bizonyos kártyatípusok esetén.

A vásárlás (legalábbis az én bankomnál) 300-ezer Ft/nap, de vannak kártyatípusok, amelyeknél 500-ezer, és van egy kártyatípus aminél a számlaegyenlegig; ez az alap.


De, netbank használattal díjmentesen lehet változtatni a kártyalimitet, vásárlásra is. Ha emelek (akár ATM pénzfelvételi, akár vásárlási limitet), a megtörténte után visszaállítom az általam használt szokásos határra.

2021. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ❤
2021. júl. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!