Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gitáron tanuljak?

Melyik gitáron tanuljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék elektromos vagy basszusgitáron tanulni. Régebb tanultam akusztikust, szóval az alapok mennek. Meliyken lenne érdemes tanulnom? Mi a különbség köztük,és milyen más elektromos gitárok vannak? Én nem igazán vagyok jártas a témában.

2021. júl. 13. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Youtube, Google, Facebook. Legközelebb azt fogod kérdezni, hogy szereted e a tökfőzeléket? Azt sem fogja tudni senki rajtad kívül.
2021. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A basszusgitár is lehet akusztikus és elektronikus is. Hangzás és játéktechnikai különbségek vannak. Ha nem vagy jártas akkor nézz rá egy hangszerüzletben és próbálgasd nem kerül semmibe. És amelyik szerelem azt választod. Fontos hangszer mindegyik.
2021. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!