Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Előbb akusztikus gitáron...

Előbb akusztikus gitáron tanuljak meg játszani vagy mehet egyből az elektromos?

Figyelt kérdés

Van zeneiskolai végzettségem tehát megvan az alap zene kultúrám, viszont nem gitáron tanultam játszani. Melyiket tanuljam meg először?

AZOKNAK A VÉLEMÉNYE ÉRDEKEL AKIK MÁR ÉVEK ÓTA JÁRTASAK EBBEN ÈS NEM A HAVERTÓL HALLOTTAM KATEGÓRIA!



2021. jan. 21. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Btw a sima gitár annyira nem vonz, viszont az elektromos szòló nagyon is vonz évek óta
2021. jan. 21. 22:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Amelyik tetszik, teljesen másképpen kell játszani a 2 hangszeren.

Szóval ha elektromos tetszik, kezdj el azon.

2021. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
Természetesen lehet elekteomoson kezdeni nyugodtan.
2021. jan. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amelyiken szeretnél játszani.
2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőn egyszerre.
2021. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az egyiken tudsz alapszinten prüntyögni pár akkordot, akkor a másikon is, de egy bizonyos szint után már teljesen más világ a kettő.


Szóval ha kifejezetten az elektromos gitáron akarsz magas szintre eljutni, akkor feleslegesen ölöd az energiát akusztikus gitározásba.

2021. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja, én akusztikuson kezdtem el tanulni de alig várom már, hogy elektromost vegyek, mindkettő teljesen különböző dolgokra lett kitalálva
2021. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!