Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kendermagot ültetni tilos ?

Kendermagot ültetni tilos ?

Figyelt kérdés

Érkezett egy csomag amiben magok voltak mert a hörcsögeimnek rendeltem kölest lenmagot stb és lehetett hozzá kérni egy meglepi csomagot amibe nem lehetett tudni hogy mi van benne, és nem találtam rajta ráírva hogy ez mi is lenne csak hogy hány gramm meg stb és hörcsögeimnek nagyon ízlettek ezek a meglepi magok és arra gondoltam hogy elültetek párat kíváncsiságból.

És hát kiderült hogy amit elültettem ez kendermag volt.

Most mi csináljak vele ?

Esetleg dobtam ki ?



#kender #Most hogy ? #Illegális ?
2021. júl. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vadkender az illegális, a sima kender nem. Vad vagy sima?
2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pmt8bB0ReZ válasza:

azt kell tudnod igazolni hogy honnan van meg a fajtáját. mert vadkender nem egy külön faj hanem 3 (Indica, Sativa, Ruderalis) fő kenderfaj ismeretlen százalékú keveréke. nagy az esély hogy ipari kendermagokat(Sativa) kaptál ami elvileg legális.

Ha kísérleteznél vele akkor megtarthatod de vigyáz, hogy ne mutogasd senkinek :D vagy dobd ki ha nem akarod megtartani.

2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!