Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Instagram music melyik...

Az Instagram music melyik régióban elérhető?

Figyelt kérdés
Milyen nyelvre és régióra váltak hogy nekem is elérhető legyen? Tegnap este volt ma reggelre eltűnt miért van ez? Mit lejt ilyenkor tenni?

2021. júl. 14. 14:28
 1/2 A kérdező kommentje:

*váltsak

*lehet

2021. júl. 14. 14:29
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ez egy elég bonyolult dolog,de alapjába véve Magyarországon még nem elérhető.Ha követsz esetleg német,amerikai,vagy akár román felhasználót,láthatod hogy ott már elérhető.Én is próbáltam ezt az átváltásos dolgot más nyelve,de nem működött.Viszont nekem is csinált már olyat,hogy bizonyos helyen nekem is elérhető volt.Ez vicces,mert a román határhoz közeli településeken :D.Viszont van erre az egészre egy csel,le lehet tölteni külön féle alkalmazásokat is.Általában VPN a megfelelő,de ajánlom hogy nézz róla videót,viszont ha segítség kéne akkor vedd fel velem a kapcsolatot,es segítek szivesen.

2021. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!