Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Időpont nélküli ügyintézés a...

Időpont nélküli ügyintézés a kormányablakban?

Figyelt kérdés

Holnap kellene új személyt csináltatnom, de mindig nagy sor áll a kormányablak előtt, ezért kérdezem, hogy akinek nincs időpontja, kb mennyit kell várnia?

Kaposváron van ez, hogy az utcán is sorban állnak az emberek. Intézett valaki időpont nélkül valamit? Hogy ment?


2021. júl. 15. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az időpontfoglaló rendszerben néztem:

• Kaposvár, Nagy Imre tér 1-ben holnap 8:30-ra van szabad időpont: [link]

• Kaposvár, Kossuth tér 1-ben holnap 12:15-re van foglalható időpont: [link]


Igaz, a foglalható időpont megnézéséhez, időpont foglaláshoz, kell ügyfélkapu regisztráció. Ha lenne neked, akkor most biztosan foglalhatnál, elég lenne percekkel az időpont előtt érkezned. Még sorszámot sem kéne ott kérned, az online foglaláskor kapottal hívnának.

Most biztosan e-személyit kapsz (chipes), kódkártyákkal, azzal online tudsz ügyfélkapu regisztrációt csinálni. A kényelmes időpont foglaláson kívül pl. minden személyedhez köthető okmány (személyi, vezetői engedély, forgalmi engedély, útlevél stb.) lejártáról 60 és 30 nappal a lejárat előtt e-mail értesítést kapsz, nem tudsz megfeledkezni róla. Már ezekért megéri, hiszen ingyenes az ügyfélkapu regisztráció is, és utána a megtartása is. És nagyon sok ügy intézhető a segítségével, sok nyilvántartáshoz hozzáférést ad. Nem is értem, hogy miért nincs olyannak, aki eszerint bír internettel és eszközzel hozzá, hiszen ide írtál kérdést.

2021. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már voltam bent és el tudtam intézni. :)
2021. júl. 15. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!