Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdeklodni szeretnek hogy...

Erdeklodni szeretnek hogy esetlek valaki rendelt e mar az onlineajanlatok.com oldalrol!??? Mert nekem sikeult beleessek ebbe a hibaba !!!

Figyelt kérdés
Rendelesem sikeres volt a penzt elutaltam !!! Ez multhet penteken tortent!! Es hat nem igazan erkezett visszajelzes a rendelesem feldolgozasaba se az emailomra se telefonra sms ben!!!
2021. júl. 15. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Első ránézésre megmondom neked hogy ez nagyon nagy eséllyel egy átverős kamuwebshop.
2021. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem neztem meg rendessen sajnos :( es most vizsgalodtam kicsit utanna !! Es hat rajottem !!! Ilyenkor mit lehet tenni?
2021. júl. 15. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz a rendőrségen, de valószínűleg nem lesz sok eredménye.


Max mikor egy ilyen csaló bagázsnak több 100 vagy 1000 károsultja összegyűlik, akkor talán felemelik a seggüket és elkezdenek nyomozni.

2021. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit nyomozzanak? Egy külföldi cég jegyezte be a domaint egy külföldi szolgáltatónál. A magyar rendőrségnek semmi köze hozzá. Csak azért, mert a csalók lefordították a sablonjukat magyarra...

Egyébként azért röhejes ez az egész, mert ha a józan paraszti ész nem is fúj azonnal riadót, nekem a víruskeresőm is azonnal visított és tiltotta a hozzáférést, mikor megpróbáltam megnyitni.

Ha meg valaki annyira felelőtlen, hogy se esze, se note... izé víruskeresője (ami mondjuk ma már csak nevében víruskereső), az meg is érdemli, hogy saját kárán tanuljon.

Bocs, kérdező, nem tudlak sajnálni.

2021. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hazai áruházból rendelj, és soha ne fizess előre,csak utánvéttel.
2021. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!