Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kategóriabővítés miatti új...

Kategóriabővítés miatti új jogosítvány online?

Figyelt kérdés

Kategóriabővítés miatt új jogosítványt kell csináltatnom. Egy okmányirodában dolgozó hölgy azt mondta, hogy online, ügyfélkapun keresztül megigényelhetem díjmentesen, ha 2021 februárja után készült el az orvosi alkalmasságim (ápr. 15-én lett meg) és van 2 évnél korábbi igazolványképem a rendszerben (mivel a B kategóriás jogosítványom 1.5 éve lett meg, így azt mondta az megfelelő), akkor egy nyilatkozat kitöltésével letudhatom online.


Nos, nyilatkozatot kitöltöttem, elérhetőségeimet megadtam (ha valami hiányozna az okmány kiállításához, tudjanak értesíteni), azonban ha az ügyfélkapu "ÉLETÚT-SZOLGÁLTATÁS A VEZETŐI ENGEDÉLY AUTOMATIKUS HIVATALBÓLI KIÁLLÍTÁSÁHOZ" menüpontra rámegyek, azt írja "Az okmánykiállítási eljárás még nem indult meg.".


Ma csütörtök van, hétfőn igényeltem meg, de semmi értesítés, hogy hiányozna valami, azonban azt sem tudom pontosan hol tart az ügy...

Kezdjek aggódni? Hol érdemes utána érdeklődnöm a dolognak?


Járt már valaki hasonlóan?



2021. júl. 15. 11:54
 1/1 anonim válasza:
A vége az lesz hogy úgyis személyesen kell oda menni. Nekem se sikerült még online elintézni soha semmit. Csak ha oda megyek.
2021. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!