Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szuleim miert nem hagynak...

A szuleim miert nem hagynak reggel 10-nel tovabb aludni?

Figyelt kérdés

10 elott mindig felkeltenek, de sosem tudjak indokolni. Ha reggel 8-kor kelnek fel, akkor sem lennek elorebb aznap.

Multkor 10:45-ig aludtam, es apam valamiert haza jott. Arra ebredtem, hogy az ajtomon teljes erobol kopog.

Foleg hogyha nem dolgoznak, ok is alszanak legalabb 11-ig.


2021. júl. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert 8-ra kell iskolába menned
2021. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt sose fogom megérteni. ha abszolút semmi olyan nincs amiért fel kéne kelni, akkor miért ne aludhatna az ember?? anyám is ugyanez
2021. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Mert régimódi.
2021. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ők már biztos kelnek 5-6 órakor takarítani, főzni, dolgozni menni stb. és passzívnak lenni amikor más pl. dolgozik az akaratlanul is böki az aktív családtag csőrét. Még akkor is ha mondjuk megérdemled a pihenést vagy nincs mit csinálnod nap közben.

Nálunk is hasonló a helyzet, az én szüleim már dolgoznak odakint fél 5-től, én meg bűntudatból fél 8-nál tovább nem alszok, kelek és kezdek a konyhában mosogatással és reggelikészítéssel.

A tieid biztos attól tartanak csak, hogy lustává válsz és/vagy nem fogod hasznosan tölteni a napod. Segíts be minden nap a takarításba, főzésbe stb., találj valami hobbit amiről látják rajtad hogy igenis vannak érdeklődéseid, tenni vágyásod, aztán nem fogják bánni annyira ha sokáig alszol.

2021. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1: Szünet van.

Kedves kérdező, a szüleidnek nincs szünet. Ők ugyanúgy járnak dolgozni, ezért időben össze kell készülniük, és elmenniük. Ha túl sokáig alszol, akkor nem tudnak veled dolgokat megbeszélni.

Inkább keljél fel korábban, és ebéd után aludj még!

2021. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Reggel 10 óra nem létezik. Az már délelőtt.

Biztos azt akarják, hogy ne legyél olyan semmirekellő, mint ők, hogy átalusszák a napot.

2021. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!