Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell minden 14 év...

Miért kell minden 14 év felettinek kosár?

Figyelt kérdés
szóval valamelyik nap ott aldutam az egyik barátomnál, és lementünk a közeli boltba ahol ki volt írva, hogy minden 14 év feletti embernek el kell vennie egy kosarat, és egyáltalán nem értettem hogy ez miért van. Lehet hogy lopás ellen van, de nem tudom hogy hogy állítani ez meg a lopást

2021. júl. 17. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így tudják számolni h hányan vannak bent. Covid miatti korlátozás.
2021. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a felirat már nem érvényes csak még kint hagyták mert már nincs létszámkorlátozás
2021. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan voltak rá mérgesek. Itt valaki vagy harminc válaszos vitát generált belőle, hogy fizessen neki a bolt, mert helyettük dolgozik.

Volt egy ideig olyan korlátozás, amelyben meghatározták, mennyien lehetnek egyszerre a boltban. Ennek alapja a vevőtér mérete volt, négyzetméterben.

Nem lehet arra lekötni embereket, hogy számolgassa mennyien mennek be, mennyien jönnek ki, és most éppen akkor mennyi vevő is van bent.

Egyszerű módszer, hogy a kocsik és kosarak száma ne legyen több, mint amennyi vevő lehet bent. Mondjuk ha 21 vevő a limit, akkor kiraknak pl. 10 kocsit, 11 kosarat.

Ha elfogy mind, akkor várni kell.

Ezt könnyebb figyelni.

A 14 év meg abból adódik, hogy a rendelet szerint a fiatalabbakat nem kellett beleszámítani.

2021. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!