Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor lehet tenni bármit?

Ilyenkor lehet tenni bármit?

Figyelt kérdés

A családom szeretne lemenni a balatonra furdőzni. Engem a pszcihilógiai állapotom miatt nem engednek egyedül maradni, mert már többször is volt hogy bepánikoltam, összeomlottam, elmenekültem otthonról stb...


Én azonban szeretnék egyedül lenni. Mit kéne csinálnom? Szeretném elmondani hogyha magukkal visznek én nem fogom fürdőzni meg jól érezni magam, de ez olyan önzően hangzik.


Mit kéne csinálnom?



2021. júl. 18. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kiskorú vagy (vagy ha nk. akkor gondnokság alatt állsz), ők felelősek érted! Tehát jogilag sem hagyhatnak egyedül.
2021. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
"ha magukkal visznek én nem fogom fürdőzni meg jól érezni magam" - ez a te döntésed, attól a család még jól érezheti magát. Egyedül nem maradhatsz, akkor duzzogj, ha jobban esik.
2021. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2/2 Dehogy duzzogok.

Sajnos ez nem arról szól.

2021. júl. 18. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erőt magadon és menj velük a Balatonra. Vigyél magaddal olyan dolgokat, amikkel elszórakozol a vízparton. Fürdeni nem kötelező, de a meleg miatt bizonyára jól esik majd egy kicsit megmártózni. Indulás előtt kérjed meg őket, hogy elmész, de semmire ne kényszerítsenek, amit nem akarsz csinálni és ne is kérdezzék, hogy miért nem akarod. Így egyedül is el lehetsz magaddal, de mégis velük lennél.
2021. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen! Így fogok tenni :)
2021. júl. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!