Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a BAR lista?

Mit jelent a BAR lista?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megkérdezni tőletek,hogy 102000 forintom van a Telekomnál,és nem fizettem ki,és letiltották a SIM kártyámat emiatt. És 6 hónap meg is lenne már,és ki szeretnék hozni 0 forint-ért telefont ha kifizetem ezt.. szerintetek akkor ki lehet azután is ha kifizettem ezt az összeget? (Mert nekem azt mondták,hogy hiaba kifizetem akkor is már BAR listan leszek,meg nem adjak meg a telefont akkor

2021. júl. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha százezres nagyságú tartozásod van, miért veszel újabb készüléket? Azt hogy fogod fizetni? Ha még csak 6 hónapja nem fizetsz, lassan lejár a türelmi időszak meg a felszólítások, és jön a végrehajtó, az nem izgat?

A BAR (KHR) lista amúgy bankoknál játszik szerepet, nem adnak kölcsönt nyilvántartott adósoknak. Ha részletre (kölcsönre) vettél telefont egy hitelintézeten keresztül, akkor lehetsz negatív KHR listás, és mivel bent vagy a rendszerben, a bankok nem fognak neked hitelre adni semmit, legyen az pl. egy másik telefon részletre.

2021. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Telekomom van tartozasom,nem banknál
2021. júl. 18. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert nem veszek telefont,mert 6 hónap utan 0 ft-ert tudok kihozni barmilyen telefont,es azt fizetni fogom
2021. júl. 18. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem BAR, hanem KHR.

Új készüléket pedig akkor tudsz kihozni, ha új szerződést kötsz, vagy a jelenlegit hosszabbítod.

Ennek a legelső feltétele, hogy nem lehet fennálló/rendezetlen számlád a szolgáltatónál.

2021. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha attól a szolgáltatótól fogsz kihozni telefont ,akkor ha kifizeted a teljes tartozásod, új szerződéssel kihozhatod.
2021. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem hisz neked.
2021. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem fogják megkockáztatni, és igazuk lesz.
2021. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!