Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bárlistás vagyok, ha férjhez...

Karolina Éva kérdése:

Bárlistás vagyok, ha férjhez mennék a tartozás rá terhelődne a férj vagyonára, vagy keresetére? Valaki segítsen, nagyon fontos! Nem akarok senki nyakába adósságot tenni :' ( Köszönöm előre is a segítséget.

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!!! :'(
2013. jan. 10. 16:38
 2/9 anonim válasza:
Kérdezz meg egy ügyvédet. Vidd el neki a papírokat és beszélj vele. Kérdezd meg mennyiért adna jogi felvilágosítást az ügyben. Nem kérhet sokat, maximum 10e de ez a maximum. Ez a biztos nehogy rosszul informáljon valaki itt.
2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. jan. 13. 09:36
 4/9 sysyqueen válasza:
nem terhelődik rá senkire a te adósságod... de ami a te gondod az a férjedé is... szóval....
2013. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2013. jan. 19. 11:26
 6/9 sysyqueen válasza:
Évike mármint értsd amit előzőleg úgy hogy ami a te adósságod azt a te fizetésedből tiltják és a te tulajdonodra tudják csak ráterhelni... viszont a házasság egy olyan üzlet ahol mindkét félnek köze van egymás anyagijaihoz ... vagyis az én gondom a te gondod dolog... egy házasságban már nincs olyan hogy enyém tied ... különben nem működne... sok olyan párt láttam már szétmenni az enyém tied dolgoktól... meg az hogy mindenkinek a saját fizetése a sajátja... pedig nem úgy működik egy házasság... közösen kell minden problémát megoldani. együtt megbeszélni. és igenis leülni minden nap egy csésze kávé mellé megbeszélni minden apróságot. ettől lesz szép és harmonikus az egész. (tapasztalatból mondom)
2013. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Ezért is tettem fel a kérdést, mert én senkit sem akarok bajba keverni. Ha más nem lessz, akkor házassági szerződést fogunk kötni. De azért mindennek utána fogok járni. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 21. 09:34
 8/9 sysyqueen válasza:
majd írj hogy mi lett a vége... :D érdekel... külömben nem válaszoltam volna. :D
2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na mi lett?
2013. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!