Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tinder nem használható kb...

A tinder nem használható kb semmire ha nem fizetek elő?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam a tinderre, 3-an tetszikeltek is, viszont homályos a képük, nem tudom megnézni, ha rámegyek meg előhozza az előfizetési csomagokat. A jobbra húzás meg ment egy darabig, viszont itt is már ha jobbra húznék valakit előjön a tinderplus csomag. Én azthittem hogy bizonyos mértékig ingyenes és használható is, és csak bizonyos plusz szolgáltatásért lehet előfizetni. De ez így szar, kizsákmányolás, én nem fogok azért sem fizetni. Most akkor ennyi nem tudok rajta mit kezdeni? Kb törölhetem is?
2021. júl. 19. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az appot, de lehetséges, hogy van egy napi limit amiutàn màr nem enged bizonyos funkciókat.

Amúgy javaslom keress rá itt a cloudworkers-re nézd meg miket írnak róla, majd döntsd el akarod-e hasznàlni bàrmelyik tàrskeresőt. :D

2021. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!