Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy így működik?...

Jól gondolom hogy így működik? Felvilágosítana valaki?

Figyelt kérdés

AVON tanácsadónő szeretnék lenni.

15 éves vagyok és irtam egy tanácsadónőnek, kérte a telefonszámomat. igazából szeretném csinálni végülis nem igazából azért mert eladni stb. ink saját célra, mert gy hallottam a tn. vagyok akkor van 30% kedvezményem.

ez így van?

én gy képzelem hogy pl a szomszéd rendelne egy parfümöt 4500ft-ért a katalógusból én megrendelem ő ennyit fizet ki de én csak 3150ft-ot adok az avonnak mert ugye nekem ha én rendelek 30% kedvezmény és az a maradék ezer valahányszáz ft megmarad nekem?

a termékeket ingyen, postaköltség nélkül kiszállítják?

Kérlek írjatok!


2010. aug. 27. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
nem így működik,de ezt a tn már elmondta volna, ha kérdezted volna
2010. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kérdezte de nem mondta még el...azt gondoltam hogy értelmes em er leírja h nem igy működik legalább hogy valójában hogyan...
2010. aug. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!