Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnám letölteni a...

Stella90 kérdése:

Honnan tudnám letölteni a Kung fu - a legenda folytatódik c. sorozat 3. és 4. évadát magyar nyelven? Szeretnék többet tanulni Kwai Cheng Caine-től. Gondolom érthető, miért.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hú nekem is kéne 2 évvel ezelőtt adta utoljára az rtl bár csak 2 évadot de asszem vhol fennt volt csak már nem tom h hol de egyszer letöltöttem mind a 2 évadot mert a 3,4-ed nem adta le csak az első kettőt az viszont megvolt csak már elfelejtetem az oldal nevét
2012. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kijzt válasza:

Szia!

Jó hír adja a sorozat+ a 4.évadot!!! Szombat és vasárnap este 19:05 és 23 valamikor. Nem rég kezdték el ezért még csak az elején tartanak az indán pedig meg találod a 4.évad első két részét!

2014. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kijzt: Köszi szépen az eddigi feltöltéseket! :)(1. válaszoló vagyok)
2014. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annó az egyik részt az letiltották a tv csatornákról.
2015. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!