Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a legfiatalabb és a...

Ki a legfiatalabb és a legidősebb gyakorin? És milyen nemű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy hülye kérdés, de hány éves volt eddig a legfiatalabb és a legidősebb, akivel itt találkoztatok? Mármint arra gondolok, hogy aki odaírta a kérdéshez, és hihető, tehát mondjuk nem azt írta, hogy 4 éves, vagy hogy 120. Esetleg linket is küldhettek, hogy melyik kérdésnél volt! Ha nagyon fiatal, vagy nagyon idős vagy, megírhatod a korodat is!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

16 éven aluliakat ma már nem találsz, mert törlik őket a kérdéssel együtt. De régen sem volt jellemző 10 éven aluliak kérdése, maximum a legtriviálisabb házi feladat kérdéseknél, ami tényleg ilyen általános iskola 1-2. osztályos szint. A felső határ nálam 80-90 év közötti volt, de mivel az oldal keresője nem működik a megválaszolt kérdések között, nem tudom produkálni a linkjét.


(amúgy egy anonim oldalon egy ilyen személyes dologra rákérdezni kicsit visszás dolog - pont azért anonim, hogy ne tudd)

2021. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hatévest már elhiszel? Hol húzod meg a hihetőség határát? Ötéves? Elmegy? Négy és fél? Már nem? Hm. Hol a határ?
2021. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Te elhiszed a 6 évest? Nyilván aki még nem tud írni, olvasni (kb. 6 éves korig), azt nem hiszem el. De azért nekem a 6 se túl hihető.
2021. júl. 22. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért kérdezem, számodra mi a hihető. És felfelé is.
2021. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami szerinted igaz, azt írd le, és én leírom, hogy szerintem is igaz-e!
2021. júl. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!