Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha valaki kiír...

Miért van az, ha valaki kiír egy kérdést, akkor valaki/kik a normális válasz adása helyett állandóan arra kérdezgetnek rá, hogy hány éves, és milyen nemű?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak engem zavar baromira, de amikor egy tök értelmes normális kérdést kiír valaki sokszor szinte erőszakosan követelik (ha persze nem írja oda) hogy hány éves meg hogy milyen nemű. Holott szerintem ez lényegtelen. Amugy is a kérdésből magából már szerintem ki lehet venni hogy kb hány éves írta ki, nem értem mért kell akkor vagy 500-szor rákérdezni. Főleg ha valaki tényleg segítséget vár, aztán ezt kapja...
2013. okt. 9. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mert sokszor számít a válaszadónak, hogy hová is pozícionálja a kérdezőt az alternatív válaszai között
2013. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Tény , hogy sok a debil de lehet azért kérdezik , mert a válasz nagyban függ ezektől az adatoktól .
2013. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ez még akkor semmi.. a legidegesítőbb az, ha nem tudnak szimplán a kérdésre felelni, hanem csak azért is belekötnek a kérdezőbe, majd a többi ember is megy utána, mint a birka, és az egész kérdés szét lesz OFF-olva, meg trollolva.
2013. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Az meg a másik, ha kérdez magáról valamit a lány, kijelenti,hogy képet nem küld idegennek, de ők csak azért is erőszakoskodnak. Ha meg nem küld képet, el lesz küldve az anyjába...
2013. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na igen ezekről ne is beszéljünk. Akkor nem csak engem idegesítenek ezek szerint :)
2013. okt. 9. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

én szoktam mindig ezt kérdezni...

10-7 vagy 8 válaszom az, hogy korod? nemed?


azért kérdem mindig mert fontos tudni, hogy a kérdező hány éves...14-25-30 esetleg, ez ellengethetetlen.

na meg, h milyen nemű....

2013. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek a nemre-korra vonatkozó kérdések mindig is úgy hatottak, mintha a feltevőjük ezek alapján akarná eldönteni, komolyan vegye-e a topicot. Mert ha kiíró lány/fiú 18 alatti, nyugodt szívvel lehet őt lecsitrizni/taknyosozni, és eme felületes legyintéssel letudni az egész problémát, mondván, hogy ebben a korban szerelem nem létezik, és takarodjon vissza a barbiháza/legója fölé. Igen, marhára idegesítő, hogy még ha az illető az előzményekkel bizonyította is az elfogadható intelligenciája meglétét, akkor is felül akarják íratni a korával a helyzetét.
2013. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak azok akik itt akarnak becsajozni és vannak azok akik azért kérdezik meg a korodat hogy annak megfelelő választ adjanak Pl. én nem szívesen adnék szexuális tanácsokat egy 12/13éves lánynak. :D
2013. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
100%
mert sokban függ a válasz a nemétől és a korától....
2013. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mert a többség nem tudja feldolgozni, hogy vagy jót, vagy semmit. De még a rosszat is lehet jól előadni pedig. Meg otthon nem tudják kiélni magukat, maradt a gyakori kérdések. De olyan a legtöbbje, ha egy 100kg-s izmos fazon feléjük legyintene, összef.snák magukat. Mennyivel könnyebb már egy ártalmatlan kérdezőbe belekötni, lecseszni a másik napját.
2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!