Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a pletykákat?...

Hogyan kezelitek a pletykákat? Egyátalán pletykáltak már rólatok olyat, ami teljesen tönkre tett mindent, pedig csak egy rohadt pletyka.

Figyelt kérdés

Emiatt mindenki másképp néz rám, aminek semmi alapja. Hogyan másztok ki az ilyen helyzetekből és tudjátok kezelni? Én kivagyok :S

(csak komoly válaszokat)


2010. aug. 27. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer pletykálták a suliban, hogy részegen megvertem a suli alkalmazottját. Nem volt igaz még távolról sem. Kihasználtam a pletykát úgy, hogy elhíreszteltem magamról, hogy "verekedős" és "agresszív" vagyok, ami abból a szempontból jó volt, hogy onnantól kezdve senki nem mert velem kekeckedni. :)
2010. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beatrix17 ***** válasza:
Amig anyumnál laktam,lakótelepen,állandó témát adott az életem az idiótáknak!Pont leszartam!Anyumat találták meg soxor az idióta kérdésekkel!Ő is leszarta!Nem kell az ilyenekkel foglalkozni!Amugy,miután elköltöztem,ugyan ugy ugattak rólam!De elbeszélgettem pár jóindulatú szomszéddal,és azóta nincs annyi kavarás!De ezt is csak azért,hogy ne az anyámat basztassák!Az irigység beszél az ilyenekből!Ami jót jelent!Mert nyilván többet elértél,mint ők:)
2010. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek :)
2010. aug. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!