Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki a miskolci emberrabláso...

Valaki a miskolci emberrablásos szervkereskedelmes dologról? Vagy ez csak pletyka?

Figyelt kérdés
Először a suliba,majd a boltban,majd a nagymamám mondta,hogy egy miskoci kínai üzletben egy nőt bezártak egy próbafülke mögé,leöltöztették,lekopaszították a haját,és megkötözték.Állítólag mindez a multhéten történt.
2010. máj. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt gyöngyösi verzióban hallottam.
2010. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is halottam ilyen történetet,de az már vagy egy hónapja volt.És az állítólag Gyulán történt.

Úgy szólt a történetet,hogy két barátnő vásárolni indult együtt.Egyik kínai boltba bement egyikük,míg a másik kint várakozott rá,mert inkább ő cigizni akart....Szóval,miután már nagyon hosszú ideje hiába várta barátnőjét,bement a boltba megnézni,mit csinál annyi ideig,de a lány nem volt az üzletben.A barátnőnek gyanús lett a dolog,kihívta a rendőrséget és a rendőrök megkötözve találták a lányt a raktárban.


Másik történet:Idős néni elment egy kínai vendéglőbe és mivel túl soká maradt,a családja aggódni kezdett.Végül ők is értesítették a rendőrséget és a nénit a kínai étterem raktárában találták,azt hioszem valami nagy papírdobozban volt elrejtve,megközözve.Ezt már nem emlékszem,melyik városban történt.


Nem tudom,igazak-e a történetek?De a mai világban szerintem már sajnos bármi megtörténhet.Az óvatosság sosem árt.

2010. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy egy éve volt, hogy utoljára hallottam ezt.
2010. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag ez most pénteken volt...de én nem tudom:S
2010. máj. 18. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, én is a gyöngyösit hallottam, és az is kínaiban történt.:D:D:D Szerintem rohadt nagy kamu.:D
2010. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy ijesztgetős story sztem majdnem minden városban kitaláltak egy hasonlót.

Miskolcon az a hír járja hogy egy fiú és egy csaj elmentek vásárolni egy kinaiba. A csaj bement a pfülkébe és a srácnak gyanús volt h régtől bent van. Megnézte és sehol senki. Kiment a boltból és felhivta csajnak az apját aki rendőr volt. Kijöttek a zsaruk és a csajt egy alagsori raktárban találták meg. Székhez kötözve, megkopaszítva. Majd később kiderült a szerveit akarták eladni... Ennyi



Biztos van valóság alapja... miskolcon ne mennyetek be abba a bizonyos kinaiba ( nem irom le a nevét ) egy nagy udvarral kezdődik, van egy alagsora ami olyan mint egy labirintus ott vannak a cipők. Ha az udvarról bemész a ruházati részre az két emeletes.

Sztem nem véletlen h 1-et fizetsz 2-t kap akció van egész évben.....

Én oda nem mennék be....

2010. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!