Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnék egy ilyen...

Mennyiért tudnék egy ilyen Legot eladni?

Figyelt kérdés

Szóval régről van egy tűzoltó állomásom ami nagyon drága lett azóta. Emlékszem hogy ez sokkal olcsóbb volt. Erről lenne szó:


[link]


Nem szeretném egy vagyonért meghirdetni viszont minden darabja megvan, ép és karcmentes. Egyszer lett összerakva, használatban volt és vigyáztak rá. Nem fillérekért szeretném eladni de láttam hogy a lego drágult és már értelmetlenül sokat kérnek érte. Vagy esetleg próbálkozzak facebook csoportban?



2021. júl. 23. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebay-re is felraknám, mert biztos több a nemzetközi gyűjtő csak akkor a szállítási díjra is oda kell figyelni.
2021. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportba lépj be, tedd fel, egy vagyonért fogják elvinni a gyűjtők.
2021. júl. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 én az ebayt meg az ilyen nemzet közi dolgokat nem eröltetném pont ezért. #2 Viszont én még ebben a lego buisnissbe nem vagyok jártas szóval abban se vagyok biztos hogy egy vagyonért elviszik. Tehát érdemes lenne Facebook csoportba meghirdetni ár nélül és rájuk bízni azt hogy mondjanak ajánlatokat?
2021. júl. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!