Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt legot hol szoktátok/l...

Használt legot hol szoktátok/lehet eladni? Évek alatt 92KG lego gyűlt össze, sok ömlesztve dobozok nincsenek meg.

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyi fb csoport, vagy van kimondottan lego fb csoport. Esetleg Vatera, jófogás.

Hány gyereked van, hogy Ennyi lego "összegyűlt az évek alatt"?

2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Filléreket kapsz érte - nem éri meg vesződni vele. Ha mindenképpen el akarod adni, akkor van egy csomó ingyenes hirdetési oldal ( Jófogás, Startapró, Express...)ott próbálkozhatsz.

Miért adod oda egy gyermekotthonnak, vagy szegényebb óvodának, esetleg karácsonykor cipős dobozban a rászorulóknak?

Én a megunt holmikat egy Cseriti boltba szoktam leadni. Ők olcsón kiteszik az üzletben, a befolyt pénzből pedig különböző szociális segítő tevékenységet végeznek.

2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

2-es, csak szólok: az ömlesztett lego kg ára úgy 5000 ft körül mozog...

Szóval 92 kg-nál nem annyira filléres a dolog...

2017. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ikreim vannak most 13 évesek szinte mindenből kettőt kaptak minden alkalomra.

A szobájukból kipakolták bedobozoltuk de tartogatni nem akarom, nehogy áltában menjen tönkre.

2017. nov. 25. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Két hete adtam el nagyon sok ömlesztett legot a helyi facebook csoportban. És nem filléreket kaptam érte...
2017. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fb csoport, Vatera , Jofogas. Meg igy Karacsony elott probald, jol keresel vele :)
2017. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

# 2/6 Időpont ma 14:57

Jogos. Most megnéztem, és magam is meglepődtem.

Én csak a valós ( nem netes) bolhapiaci tapasztalataim alapján gondoltam. Rendszeresen járok bolhapiacra, és ott egy egy zacskó LEGO pár száz Ft-ért elvihető.

Kérdező: bocsi, akkor próbáld meg eladni!

2017. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Mindazon àltal szerintem nem rossz ötlet eladomànyozni sem :)
2017. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyi fb csoport legos csoport ha jó áron el tudod adni ,amugy ha van helyed ragd el ha nem tudod eladni ,lego nem megy tönkre állásba .
2017. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!