Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt sosem értettem, hogy...

Ezt sosem értettem, hogy szokott elédobni olyan videókat a YouTube story, hogy macskák maszírozzák nők melleit s ez amúgy mi a...?

Figyelt kérdés
Nem azzal van balyom, hogy elédobja, hanem hogy ezt miért?
2021. júl. 26. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván keresel hasonló témákat - nők, női mellek, stb
2021. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem keres!

Én sem keresek, és ilyen hülyeségeket dobál be!


Ha zavaró (Mert gondolom az), akkor töltsd le az androidos mobilodra a YouTube vanced nevű alkalmazást, és abban akár teljesen ki lehet kapcsolni a YouTube sztorikat.

2021. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mondtam, hogy nem azzal van bajom, hogy bedobja s miért dobja be, hanem, hogy ebben mit élveznek, mert annyit bedob. A macskák ezt élvezik vagy mi? Mostmár remélem érthetőbb vagyok.
2021. júl. 26. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskáknál alapvető ösztön a dagasztás. Ez pici korukról marad vissza, amikor az anyjuk emlőit dagasztják a tej miatt, s ez a mozgás a cicákban a kellemes érzetekkel társul, valamint ha nyugtalanok, akkor egyfajta önnyugtatásra is használják. Leggyakrabban akkor teszik ezt, ha jól érzik magukat. Általában az csak véletlen, hogy ez pont a női gazdájuk mellén végzik. Dagaszthatnának az ölben, a hasfalon is, ha úgy fekszik a cica.

Szóval igen, a macskák ezt élvezik.

2021. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jönnek ilyen videók - szóval csak a te keresési szokásaid indikálják ezeket!
2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!