Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez a discoban?

Miért van ez a discoban?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam discoban és van egy csaj aki mindig feltűnően mérlegel meg ilyenek..Nem tudom miért én úgy gondolom azért mivel vannak azért kicsit jobb és költségesebb ruháim neki is vannak…De múltkor álltam a bejáratnál és ő is jött és én több emberrel álltam ő meg jött és így félre lökött és ezt nem tudtam hova tenni

2021. júl. 26. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Már abban az időben is, amikor én voltam suhanc, sem a felhőtlen szórakozásról, kulturált ismerkedésről szólt a discó. Már akkor is az volt a "falu bikáinak" farok méregető fóruma. A fasza gyerek mindig ismerte a legújabb divatot, nagyon jó szervező volt, kemény volt, mint a vídia, jó volt a vakerja és a sérójája. Vagy a dumája, vagy az agresszivitása, vagy az ismeretségi köre, ill. anyagi lehetőségei fedezékében bájolgott a "tojók" előtt. Már akkor is inkább kakaskodni, balhézni, verekedni, keménykedni jártak oda az emberek, miközben a Dárius kincsét elköltötték néhány Jagermeisterre, amit alkalmanként barna, csapolt sörrel vadítottak. A csoportos ivászat és a keménykedés után pedig jött az akkori éra "Maradj talpon!"-ja, - mert atom részeg volt, aki csak megtehette. Sok állat azt sem tudta, hogyan került haza vagy egyáltalán otthon ébredt-e fel, - miután erre sor került. Nyilvánvaló, hogy maradt valami az akkori korokból bőségesen vissza a 21. század táncos helyei számára is, - vélhetően egy ilyen kedveskedő "riválisba" akadtál. Ne tévesszen meg, hogy nőstény bőrben volt, - közöttük is voltak, vannak, lesznek született állatok!
2021. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!