Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Discoban, szórakozóhelyen,...

Discoban, szórakozóhelyen, hogx érdemes, vagy hogyan kéne csajozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már régóta bróbálkozok a csajozzásall szórakozóhelyeken és disco-ban de valahogy sehogyan sem jön össz. Ha oda megyek a csajhoz úgy, hogy "Szia, jössz táncolni?" Elküld, ha csak simán megpróbalom "behúzni"táncolni max 1-2 percig jön be. Szóval valaki valmi tippet esetleg tudna adni? Mit hogyan kéne? Előre is köszönöm :D



#csajozás #disco #Szórakozóhlyek #nem sokerül
2018. febr. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a táncoláshoz való behúzás a jobb, viszont ha csak tényleg egy két percig hajlandóak táncolni, akkor másfél perc után érdemes megkérdezni tőle, hogy meg hívhatod-e valami italra? kerestek egy csendes helyet és leültök beszélgetni, a több adja magát, viszont ha már így kisegítettelek, akkor te is megoszthatnád velem részletesen, hogy ezt a tánchoz való behúzást hogy csinálod, mert nekem meg pont az nem megy.
2018. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Discoba normális nőt nem találsz,aki ott van az is kotta részeg.
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na akkor először is köszönöm szépén. :D

Na akkor, amikor kiszemelek magamnek egy lányt elöször megnézem, hogy tetszik e valamilyen szinten ( legyen bármilyen ittas állapotban is) odamegyek elé, vagy oda megyek mögé és elkezdek vele tancolni, próbalom az ő mozgását követni, ha érzem, hogy ő akar engem akkor ezzel a "csípő-derék" tancot használom. Remélem tudtam segíteni. :)

2018. febr. 26. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

És ez a csipő-derék tánc mostanság bejön a lányoknak?

20-25 éve én erre nem buktam, sem a fogdosásra, sem a füstfújás az arcomba típusra, sem a mosatlan fogúra, sem az alsógatya kivillantósra, sem a retkes farmeresre, sem az egyéb igénytelenségre...

2018. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!