Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövő héten lesz a páromnak a...

Jövő héten lesz a páromnak a születésnapja, nincs ötletem, hogy mit csináljak neki. Valami egyedi, saját kezű dolgot szeretnék neki adni. Van valami ötletetek? (19,L)

Figyelt kérdés
20 éves lesz

2021. júl. 29. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

> saját kezű dolgot


Helping hands? :D


Szaggass neki tojásos nokedlit, finom ecetes uborkával, azt mindenki szereti.

2021. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet egy ebéd, csak az nem maradandó tárgyi ajándék.
2021. júl. 29. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát b@szdki a Te párod.. neked kell tudni!


Én magamból kiindulva egy uveg whiskynek meg egy Merci csokinak orulnék. + Dobd be magad :P


Kedvenc itala egy csoki és jól van esetleg főzz neki! Nehéz erre jó választ adni, mert mint mondtam nem ismerjük a párod!

Amúgy meg ezen hamarabb kellett vna gondolkodni nem elotte egy héttel!


Félő, hogy ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani..

2021. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves anonim kommentelő! Én valami home made dolgra gondoltam, ez alatt lehet bármi saját készítésű ajándékra gondolni. Már megbocsáss, de 2 és fél éve vagyunk együtt, nem kell egyből szitkozódni, ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki.
2021. júl. 29. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem volt célom szidkozódni, illetve bántani sem Téged, de sok ilyen kérdést látok és nem értem, hogy mit vártok! Pláne, ha adok ötleteket, erre leírod, hogy te Home Made present-re gondoltál... Hát ba++ akkor minek a kérdés?!


Én őt éve vagyok együtt a (tőled jóval okosabb..) barátnőmmel, ennyi idő után is tudom minek örülne alkalmakkor! Ennyi idő után is meg tudom lepni. És Ő is engem!


Ami viszont Téged illet, jó tanácsként írtam, hogy nem egy héttel előtte kell gondolkodni, hogy mit is vegyél neki, mert ha a Home Made nem sikerül akkor mi van?!

Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban!


Láss mögé a szavaimnak és fogadd el a tanácsaim.


Idegesítő már a sok ilyen kérdés!


Szerintem meg egy üveg Whisky (vagy kedvenc itala) nem pótolja az amatőr, kicsit dülöngélő, kajla enyhén szólva is messze sem tökéletes szárnypróbálgatásod, amit Te ajándéknak hívsz, szerencsétlen meg még örüljön is neki!!


Inkább vegyél valamit, erre van a bolt. Ott ügyesebbek ilyen tárgyak készítésében! Sok sikert! És boldog Szülit a barátodnak! Bár Veled, hát...


Na pusza! #3-as voltam.

2021. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félre értettük egymást, ezzel semmi gond nincs. Nem tartom magam buta embernek, 19 évesen 4 szakmám van egy és B2-es német nyelvvizsgám. Te biztosan tudod, hogy a barátnőd okosabb nálam. Én csak szimplán ötleteket vártam nem más egyéb dumát... Ja, és átadom a kívánságod. Tudod, velem csak jó lehet a szülinapja, na puszi drágám.
2021. júl. 29. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

A német mellé feltétlen csinálj majd egy angol B2-t is, annak manapság több haszna van.


4 Szakmád van 19 évesen? :O Gyűjtöd őket? :D Inkább egy legyen, de az “sokat érjen” számodra, használd és jó szakma legyen. Amúgy le a kalappal!

Barátnőmnek egy szakmája sincsen, egyetemista.

Nekem 3 van ;) Jól jönnek, plane ha megint jön a Covid.


Lehet mégsem vagy olyan buta, életképtelen, mint amilyennek láttalak? :D ;)


Amúgy azt javaslom, hogy készíts akkor valamit + vegyél is neki vmi kicsi ajcsit, ezzel így tuti nem fogsz mellé és meg örülni is fog neki. ;)


Puszika :P

# 3.5. Voltam. ;)

2021. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Érettségi mellett csináltam kettőt és egy OKJ-s képesítész is, valamint technikumot végeztem.

Tévedtél, nem vagyok életképtelen, buta,jelenleg egy marketing irodában dolgozom a pénzügyi részlegen, szóval tudtam vinni valamire.

Én is arra jutottam, hogy kap valami italt és készítek neki egy scrapbook albumot képekkel kiegészítve.

2021. júl. 29. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Azigen. És azért kevés 19 éves lány mondhatja el, hogy dolgozik. Szerintem legyél büszke erre! További sikereket kívánok ;)


Én sosem tudtam két sulit csinálni egyszerre, mert kellett az Én idő :D Te szorgalmasabb vagy ;)


Na ez így egy jó döntés, szerintem ennekörülni fog és boldog szülinapja lesz.


Ha mégse örülne neki, nyugodtan írj rám ;) ;) ;)

2021. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Muszáj volt csinálnom, mert akartam valamire vinni az életben.


Bízom benne, hogy örülni fog és boldog szülinapja lesz.


Mindenképp írok, ha mégse úgy alakul :D

2021. júl. 29. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!