Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnék magamról...

Hogyan csinálhatnék magamról jó képeket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok ilyen kérdés volt már,de én mindegyik képen iszonyú ronda vagyok.Nem tudom,hogy ez mitől van.Egyébként telefonnal csinálom,a fényképezőnk elromlott,de a telefon se olyan gagyi minőségű:/Eddig is csak azért nem regiztem facebookra,meg iwiwre,mrt nem tudok magamról egy normális képet összedobni.Honnan tudjam hogy milyen póz áll jól?

Segítsetek,légyszi!:S


2010. aug. 28. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz. Tükör hasznos segédeszköz.
2010. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha mutatsz képet segitek :D
2010. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha magadat fényképezed, az mindig rosszabb, mintha vki más fényképezne, mert ha túl közel van a kamera, akkor torzít, inkább kérj meg valakit


kép nélkül is regelhetsz ezekre nyugodtan, aztán majd később teszel fel képet, ha lesznek rólad jók :-)


próbáld ki több helyiségben, mert nagyon sokat számít, hogy milyen a fény! rólam pl a fürdőszobában lehet a legjobb képet csinálni, mert ott a legszebb az arcom, itt a gép előtt mindig nagyon hülyén nézek ki :D:D

2010. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!