Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire csal a fényképező...

Mennyire csal a fényképező gép? Vettem észre, hogy amikor fényképet csinálok magamról elég hamis képed ad. Van olyan fényképező ami visszadja a valóságot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:32
 1/4 Lonelinessandpain ***** válasza:
Szerintem nem fényképezőtől függ.Mindenki máshogy néz ki képen mint a valóságban,akkor még feltűnőbb,ha olyan emberről látsz képet,akit még nem ismersz és csak utána találkoztok élőben.
2011. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig így van, de inkább szorongásos alapon. Ha gép elé kerülök, bizonytalan leszek és szétesik az arcom, kifejezéstelen lesz, a tükörben mást látok.
2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Furcsa, én is rengeteg ideig azt hittem, hogy mennyire másképp nézek ki képen, mint a valóságban. Elég sok minden múlik azért a fényeken...

Igen, mint ahogy előbb is írták, az egésznek a legtöbbször az a magyarázata, hogyha magad elé rakod a fényképezőt és próbálsz valami totál természetellenes kamerába nézős fotót csinálni, tudat alatt (ha nincs elég önbizalmad) rohadtul szorongsz hogy bakker hogy fogok kinézni a képen ?:D:D:D És ez kiül az arcodra. Szóval nyugi, ha tükörben jól nézel ki, akkor a valóságban sem nézhetsz ki rosszul, és a jó képeknek a titka az hogy nincsenek beállítva (meg a másik véglet, hogy profi fotós csinálja)Meg amúgy velem az is van hogy speciel ha anyukám régi telójával csinálok képet, egyszerűen irdatlan nagy fejem van, a sajátommal meg egész okés. Anno ezt a fényképezőgép-félelmet is úgy küzdöttem le hogy lett egy fiú barátom, aki megnyugtatott,és már tudtam hogy annyira undorító csak nem vagyok. Hidd el, tudok egy s mást a témáról :-)))

2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fénykép nem hazudik...
2012. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!