Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az,hogy az...

Hogy lehetséges az,hogy az Ausztriából érkező levelemben júli 28 óta nem történt változás és a nyomkövetés szerint a kicserélőben van?Semmi frissítés, semmi reakció, mozdulás.Vagy csak a nyári szabadságolások miatt van ez?

Figyelt kérdés
Hétfőn adták fel a részemre,és ugyan így ajánlottan feladva csütörtökön, legkésőbb pénteken már meg szoktam kapni. ( Majdnem minden héten jön így levelem).Nem értem ezt a késést. Egyáltalán meg fog érkezni? Tűnt már el így 2 évvel ezelőtt Németországból érkező ajánlott levelem, az is ugyan így a kicserélőben folyamatnál akadt meg. Mit tegyek? Mivel vásárolt tartalomról van szó,ha nem érkezne meg, tudok valamilyen módon reklamálni?A két évvel ezelőttinél mikor írtam E-mailt, azt mondták várjam meg 30 napon belül a posta válaszát az ügyben..azóta is várom..Most nem akarok, hogy csak ennyivel elsimítsák az ügyet..És mivel van nyomkövetési szám,így az osztrák eladó teljes mértékben mentesül a felelősség alól, mivel ő becsületesen feladta.Nem rajta van a hangsúly,hanem a postán.
2021. júl. 30. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!