Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a wattoad könyvnek a...

Mi ennek a wattoad könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy wattpad könyvet, amit nem raktak bele az olvasólistámba, és elnyomtam arról a könyvröl. Most jutott eszembe megnézni, van e folytatása, de mivel elnyomtam, nem találom sehol, és a keresési előzményeimbe se, mert az első négyet nemrég kerestem. Azthiszem 10 részes volt, a cím (18+) ez colt írva. Arról szól, h volt egy herceg, akinek vannak ágyasai, és annak a hercegnek az unokatesója elviteti magával az egyik ágyasát. Az unokatesó hercegnek van felesége, akivel nem sikerül a gyerek, több próbálkozás után sem. Igazából röviden ennyi a story. Valaki tudja mi ez? Vagy hogyan tudom megnézni mit olvastam eddig valahol?

Mielőtt jönnének a rosszakaró válaszok, elmúltam 18:)



2021. júl. 30. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!