Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szakitott a baratnom, mert...

Ha szakitott a baratnom, mert elmulott a tuz 1 honap utan, de meg mindig nezi a storyjaim, van esely hogy visszajon? Meselhetnetek storykat aki jart mar igy.:) Kb 3 honapig nem akartam tole semmit, mikor osszejottunk 1 honap utan mar o nem akart...

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


1 hónap alatt elmúlt minden?

Akkor az nem szerelem volt, hanem csak egy pillanatnyi fellángolás!

Hány éves vagy?

Szerintem nem lehetsz több tizen évesnél, legalább is abból ítélve, hogy az Instagram sztoriaid nézése miatt reménykedsz abban, hogy talán még visszajön.

Tiltsd le a csajt, és irány ismerkedni normális lányokkal!

2021. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20+, akkor miben remenykedhetnek?
2021. júl. 31. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban, hogy találsz egy olyan lányt magad mellé, aki tényleg tud szeretni téged.

Mert gondolj bele:

Ha ez a csaj lelépett egyszer, és összetörte a szívedet, akkor mi arra a garancia, hogy nem teszi meg még egyszer?

És lehet, hogy sokkal fájdalmasabb lesz a második alkalom, mert nem 1 hónap múlva lép le, hanem mondjuk 5 év múlva, a gyerekekkel, meg a lakással együtt! Persze ez csak egy példa volt, amivel arra szeretnélek rávezetni, hogy jobban jársz, ha passzolod ezt a csajt, és megpróbálsz megismerni egy olyat, aki ezt nem csinálja meg veled!

2021. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En voltam a hibas, hogy sokat huztam az agyat es nem tettem oda magam, plussz panaszkodtam sokat ami ot elriasztotta. Amire en komolyan kezdtem venni, hogy tegyek is erte, arra lelepett. Csak nem ertem akkor miert figyel...
2021. júl. 31. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem Te vagy a hibás, hanem ő, mert türelmetlen volt és nem adott semmit a te nézeteidre, véleményedre. Éveken át csak szívta volna a véred.

Hidd el, hogy jobb így.

Ffi.

2021. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Korrekt.

Meg varok velemenyeket :)

2021. júl. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!