Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook mi alapján ajánl...

A facebook mi alapján ajánl valakit ismerősnek valakit ha sem közös ismerősünk nincs, sem a lakóhelyünk nem azonos?

Figyelt kérdés

Egy valódi ismerősömet feldobta a face mint "kit ismerhetek", de sem közös ismerősünk nincsen, sem más általam tudott közös pont.

Nem értem hogy honnan a fenéből "tudhatta" a face hogy mi ismerjük egymást?

Mi alapján dobhatta fel?

Elég ha mindketten benne vagyunk a marketplace-ben? Ennyi erővel millió más embert feldobhatott volna, akár közös ismerőssel is, de ehelyett azt az egyet dobta fel közös ismerős nélkül első helyen akit éppen pont jól ismerek. Ez furcsa és érthetetlen a számomra



2021. júl. 31. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézted a profilját korábban? Akkor előrébb sorolja azokat, akikkel semmi közös dolgod nincs. Az ismerősökön kívül pedig más közös dolog is lehet, mint iskola, munkahely, város, akár még a közös érdeklődési körök, kedvelt oldalak.
2021. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azt is feldobhatja a facebook a kit ismerhetek kategóriába, akinek épp most frissen van csinálva a facebook profilja.


Ha valaki épp most nemrégiben a napokban csinálta a friss új facebook profilját, akkor is felajánlja a kit ismerhetek kategóriában független attól, hogy vannak-e vele közös ismerőseitek, vagy sem.


Mivel még friss a facebook profilja, azért találtad a kit ismerhetek kategóriában.

2021. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Soha nem láttam még a face profilját, nem is kerestem rá soha

Azért sem értem

2021. júl. 31. 14:44
 4/18 A kérdező kommentje:

2#

2016 óta van meg a profil, nem új

2021. júl. 31. 14:45
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor helymeghatározás szerint, hogy egymáshoz szoros közelben vagytok helyileg.

A facebook helyileg is bemér mindent a tartózkodási helytől kezdve.

2021. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenszerűen, spontán is ajánl
2021. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os jól mondja, hogy ajánl spontán is, sőt még külföldi embereket is ajánl. Egyszerűen túl sokan vagyunk már a facebookon.

Csoda, hogy ennyi embert is elbír.

2021. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5#

Nem valószínű, néhányszor találkoztunk, és nincs mobilnetem hogy a face alkalmazás elérjen engem, gondolom akkor bemérni sem mér be

Vagy offline is bemér mindig?

2021. júl. 31. 15:22
 9/18 A kérdező kommentje:

Spontán mégis mi az esélye hogy pont ismerőst dob fel?

Szerintem nem sok, főleg nekem mert nem ismerek túl sok embert

Az az ember szerepel a kit ismerhetek listában ha újra belépek akkor is, és nem vágom miképpen került oda, komoly relytélyek vannak itt

2021. júl. 31. 15:24
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Viszont egy valami tuti biztos, amiben még te is biztos lehetsz, pl. Ha valaki már egyszer ismerősöd volt és te kitörölted, többet a facebook nem fogja neked a kit ismerhetek kategóriában felajánlani a profilját.
2021. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!