Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem negyon idegesit a...

Engem negyon idegesit a nővérem egyes okok miatt van valaki igy ezzel?

Figyelt kérdés
DE KOmolyan Beszélünk róla
2010. aug. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nővérem van , és igen engem is idegesít de nagyon.

Nem lehet vele beszélgetni normálisan semmiről, mert csak vita lesz a vége. Makacs,önfejű és nagyon rossz a természete! Nem tudnék vele még 3 napot se együtt élni egy légkörben!

Inkább bátyjám lenne-.-"

2010. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
engem anyukám idegesít, folyton szaglászik, h mit gépezek, meg mindig rámakaszkodik..
2010. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És amúgy kérdező (első vagyok)téged miért idegesít a nővéred?
2010. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem például nem idegesít a nővéred.


20-30 éves korotok közt majd rájöttök, hogy tulajdonképpen egész jó fejek vagytok, kár, hogy elbasztátok a gyerekkorotokat ilyen hülyeségekkel.

2010. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17.12

én nem basztam el semmit. Ő vele nem lehet beszélgetni normálisan, mert az embernek az idegeit csak kikészíti.

De hidd el ha ismernéd, te is ugyanígy lennél vele.

Úgyhogy nincs itt semmiféle gyerekkori sz.ar döntés. MIndez attól függ, hogy ki milyen személyiségű. Én jóba szeretnék vele lenni, és régen is így volt, csak ő volt az a ki mindig megutáltatta magát...-.-"

2010. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
HÁt én is próbálok mindent tisztázni h miért ilyen negyarcú meg egoistea és mindig ebből lesz a vita nagyon rossz a természete és szó szerint egy idegesitó barom nagyon elvan szálva magától egy szóval vele van valami agyprobléma
2010. aug. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!