Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megkérem itt az embereket,...

Ha megkérem itt az embereket, hogy kommenteljenek egy kérdés alá, akkor megteszik? Vagy csak azért se teszik meg, hogy kiszúrjanak velem?

Figyelt kérdés

Van egy kérdés, ahol nekem van egyedül igazam, de a többi válaszoló ezt nem veszi észre. Nem kérem, hogy segítsetek, csak elméletben érdekel:

Megtennétek, hogy odaírjátok, hogy igazam van, vagy szándékosan kiszúrnátok velem?


2021. júl. 31. 21:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szól mindenki hozzá aki olvassa, még a pontozással segíthet. Ugyanakkor ez a "nekem van egyedül igazam" kétélű dolog és merész kijelentés, mert ez akár a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" esete is lehet.
2021. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs igazad, én sem írom oda,hogy az van.
2021. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy igazad van-e.

Ha igen én melléd állnék.

Valóban van olyan, mikor van 20 komment, abból 19 hülye komment van és szétszedik azt az 1et. Majd jönnek még páran és elmondják hol a hiba a többi kommentben.

Tényleg lehet te látod rosszul a dolgokat, de ezt így láttatlanba nem lehet megmondani.

2021. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked lenne igazad vagy csak pontoznám vagy kommentelnék is és kiállnék melletted
2021. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Most a kérdésben feltételezem, hogy egyetértetek az igazammal. Egyébként azért kérdezem, mert még soha nem állt ki senki mellettem ezen az oldalon, sőt olyan is volt, amikor a válaszolók egyöntetűen ellenem fordultak, mikor segítséget kértem.
2021. júl. 31. 22:48
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerintem is igazad van akkor igazat adok neked ha nem nem xd
2021. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem akkor se adtok igazat, ha igazam van. Kitaláltok a témától valami teljesen eltérő dolgot, amivel támadhattok. Például azt, hogy korábban milyen stílusban írtam meg az igazamat.
2021. júl. 31. 23:10
 8/39 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1..


Ahogy itt is csináljátok. Bebizonyítottam az egyik válaszolóról, hogy hazudik, erre jön a következő személy, aki pontosan ugyanazt a hazugságot írja le újra.

2021. júl. 31. 23:16
 9/39 A kérdező kommentje:

Szóval szándékosan kiszűrni akartok velem, nem pedig segíteni, még akkor sem, ha igazam van.

Oda fogjátok kommentelni a linkelt kérdéshez, hogy troll vagyok, és teljesen figyelmen kívül hagyjátok, hogy ketten is hazudoznak össze-vissza. Ha nem tévedek, még ehhez a kérdéshez is oda fogjátok írni, hogy troll vagyok.

2021. júl. 31. 23:21
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látott már ma?
2021. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!